#
#
#
Gwarancja Jakości
20 lat historii i tradycji w indywidualnym projektowaniu kuchni dla wszystkich wnętrz. 20 lat projektowania kuchni, bez reklamacji dotyczących jakości wykonania. To mówi za siebie. Kuchnie, a w szczególności meble kuchenne to nasza pa... Dowiedz się więcej
#

Nasze wystawy

 

Szukasz pomysłu na kuchnię? Potrzebujesz inspiracji? Znajdziesz je na wystawach kuchni Jago. W Grodzisku Mazowieckim i Warszawie przygotowaliśmy gotowe aranżacje, które mogą stać się źródłem pomysłu na własną kuchnię. Na wystawach kuchni Jago prezentujemy zarówno propozycje nowoczesne,  jak i te, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom ponadczasowej klasyki. Podpowiadamy, jak zestawiać ze sobą kolory i dobierać materiały. Pokazujemy, jak stworzyć kuchnię funkcjonalną i wygodną niezależnie od metrażu i kształtu pomieszczenia. Inspirujemy i doradzamy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze wystawy dobrze prezentowały spektrum naszych dotychczasowych dokonań z zakresu projektowania kuchni – jeśli planujesz budowę kuchni, odwiedź nas koniecznie!

 

#