#
#
#
Gwarancja Jakości
20 lat historii i tradycji w indywidualnym projektowaniu kuchni dla wszystkich wnętrz. 20 lat projektowania kuchni, bez reklamacji dotyczących jakości wykonania. To mówi za siebie. Kuchnie, a w szczególności meble kuchenne to nasza pa... Dowiedz się więcej
#

Meble kuchenne na wymiar Brwinów

Wiele osób nieco obawia się zamawiania mebli kuchennych na wymiar, ze względu na powszechne przekonanie, że jest to proces trudny i żmudny. Nic bardziej błędnego – nie trzeba żadnego szczególnego talentu, ani specjalistycznej wiedzy by szybko i sprawnie złożyć zamówienie na meble do kuchni na wymiar.
Podstawowym parametrem jest oczywiście kubatura pomieszczenia – powierzchnia kuchni, wysokość sufitu i kształt pomieszczenia to informacje, które pomogą nam zaprojektować idealną zabudowę kuchenną dla każdego domu. Przed złożeniem zamówienia trzeba także wybrać styl oraz materiały – budujemy zarówno kuchnie nowoczesne, które doskonale pasują do gustów młodych i ceniących elegancję odbiorców, jak i kuchnie klasyczne, które doskonale dopełniają wystrój wnętrz rustykalnych, loftowych lub skandynawskich.

Na tym etapie służymy profesjonalną pomocą przy doborze materiałów, sposobu wykończenia czy dodatków, takich jak uchwyty czy okucia. Meble kuchenne na wymiar zawsze staramy się idealnie dopasować nie tylko do gustów Klienta, ale także do indywidualnego charakteru domu lub mieszkania.

Szafy do zabudowy na zamówienie Brwinów


Szafy do zabudów projektowane na zamówienie to wyjątkowa okazja, aby w standardowych wnętrzach móc korzystać z pięknych i funkcjonalnych mebli. Składając zamówienie na szafy wnękowe, podstawowym parametrem, który należy znać jest wielkość mebla.
Równie ważna jest stylistyka – to szczególnie ważne, gdy szafy wnękowe mają być dopasowane do istniejącego już wystroju i aranżacji wnętrza. Nasze zabudowy mają tą przewagę nad meblami produkowanymi seryjnie, że możemy bez problemu dostosować je nawet do najbardziej niestandardowych wymiarów wnęk czy nietypowych kształtów pomieszczeń.
Produkujemy zarówno nowoczesne szafy do pokojów urządzonych w stylu modernistycznym, jak i szafy na wymiar dopasowane do domów klasycznych i rustykalnych. Szeroki wybór materiałów, okuć i uchwytów pozwala stworzyć meble, które staną się wygodnym i eleganckim wyposażeniem każdego pomieszczenia.

#