#
#
#
Gwarancja Jakości
20 lat historii i tradycji w indywidualnym projektowaniu kuchni dla wszystkich wnętrz. 20 lat projektowania kuchni, bez reklamacji dotyczących jakości wykonania. To mówi za siebie. Kuchnie, a w szczególności meble kuchenne to nasza pa... Dowiedz się więcej
#

Meble kuchenne na wymiar Błonie

Wybierając meble kuchenne, trzeba dopasować je nie tylko do swoich gustów oraz ogólnej aranżacji domu – meble do kuchni muszą także pełnić rolę funkcjonalną. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dobrze doradzić każdemu klientowi – nasza pomoc oferowana jest już na etapie projektowania całej zabudowy kuchennej.
Do małych kuchni w blokach zwykle polecamy kuchnie klasyczne, z ciągami roboczymi umieszczonymi wzdłuż ścian – to rozwiązanie tradycyjne, ale sprawdzone i niezwykle cenione przez miłośników elegancji i funkcjonalności. Dla Klientów dysponujących większą przestrzenią budujemy również nowoczesne kuchnie z wyspą półwyspem kuchennym– taka zabudowa idealnie sprawdza się w apartamentach i domach z otwartą przestrzenią kuchenną. Wyspa pozwoli oddzielić strefę roboczą od strefy dziennej.

Wybór konkretnego rozwiązania zależny jest głównie od metrażu kuchni, gustu oraz ogólnego wystroju wnętrza. Na szczęście nasi doświadczeni fachowcy potrafią stworzyć nowoczesne kuchnie na wymiar w każdym – nawet najmniejszym mieszkaniu.

Szafy do zabudowy na zamówienie Błonie


Współczesne mieszkania są różne – od ciasnych kawalerek, po wielkie apartamenty. Architekci tworzą coraz bardziej oryginalne pomieszczenia, które zachwycają swoim charakterem, ale dość mocno utrudniają meblowanie kuchni, sypialni czy salonów. To wyzwanie, które podjęliśmy ponad dwadzieścia lat temu – tworzymy meble i szafy do zabudów, które pasują do każdego wnętrza. Wybór stylu, dodatków oraz materiałów zależny jest od życzeń Klientów – my przekładamy projekty i wybory na gotowe produkty: meble, nowoczesne szafy wnękowe czy elementy wyposażenia domu.
W naszej firmie zamówić można szafy na wymiar dopasowane do każdego wystroju i metrażu – zarówno pasujące do nowoczesnych apartamentów w centrum wielkiego miasta, jak i rustykalnej kuchni niedużego, wiejskiego domku. Oferując projekt, wykonanie i montaż dla Klientów pozostawiamy jedynie przyjemność wyboru wymarzonych mebli i szaf wnękowych.

#