#
#
#
Gwarancja Jakości
20 lat historii i tradycji w indywidualnym projektowaniu kuchni dla wszystkich wnętrz. 20 lat projektowania kuchni, bez reklamacji dotyczących jakości wykonania. To mówi za siebie. Kuchnie, a w szczególności meble kuchenne to nasza pa... Dowiedz się więcej
#

Kreatywne projektowanie

Kuchnie, meble kuchenne - projektowanie kuchni jest specyficzną dziedziną, która łączy indywidualne gusta Klienta z odpowiednim doborem materiałów oraz technologii wykonania, przez co bardzo często musimy szukać rozwiązań spełniających wyśrubowane oczekiwania naszych Klientów.

Co rozumiemy przez kreatywne projektowanie? Wsłuchiwanie się w potrzeby każdego Klienta, aby zrozumieć jego wizję swojej kuchni. Chcemy zobaczyć, co dana osoba widzi pod pojęciem "Moja Kuchnia". Jakie drewno, jaki design, fronty, okucia, uchwyty, ozdoby, szafy i szafeczki. Następnie, musimy tak dobrać rodzaj drewna i pozostałych materiałów, aby wizja ta była spełniona w 100%, przy zachowaniu najwyższej trwałości mebli kuchennych.

To właśnie jest kreatywnym projektowaniem kuchni, niezależnie czy mamy na myśli kuchnie nowoczesne, czy też kuchnie klasyczne - klient, który widzi piękno w swojej kuchni mając pewność, że starczy na długie lata.

#